FAQ

W czym możemy służyć?

Strona internetowa Adwokat kościelny zapewnia kompleksową pomoc w zakresie spraw regulowanych przez Kodeks prawa kanonicznego oraz prawo partykularne na terenie Polski.

FAQ - Adwokat kościelny

Niniejszy portal internetowy składa się z doświadczonych prawników, których specjalizacją jest między innymi prawo kościelne. Na stronie internetowej dzielą się oni swoimi wiedzą i doświadczeniem, szczególnie poprzez obsługę prawną, w tym porady prawne, sporządzenie dokumentacji kanonicznej czy też artykuły na blogu, do zapoznania się z którymi serdecznie zapraszamy.

Jak najbardziej. Treści zamieszczone na stronie internetowej są w pełni darmowe i do użytku każdego. Wspomnieć jednak należy, że w sytuacji udostępniania fragmentów wpisów blogowych Adwokatkościelny.pl na innych stronach internetowych, należy umieścić wskazanie autora oraz link do naszego portalu. Nie dotyczy to innych usług, jak chociażby obsługa prawna w konkretnej sprawie, w tym sporządzanie dokumentacji w poszczególnych sprawach z zakresu prawa kościelnego.

W pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z artykułami na naszym blogu. Może się zdarzyć, że w sytuacji poszukiwania odpowiedniego rozwiązania, zostało ono już przedstawione na naszej stronie internetowej. Jeśli nie znaleziono danej kwestii, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypełnić i wysłać formularz kontaktowy w zakładce Kontakt, i zapytać o interesujący temat. Warto wskazać, że kierowana do nas wiadomość powinna obejmować wszelkie szczegóły, w tym opis znaczących zdarzeń, ich daty, a także wpływ na konkretną sytuację. Tylko wówczas będziemy w stanie rzetelnie odnieść się do problemu i jego rozwiązania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z użytkowników może mieć swoje indywidualne zdanie na temat funkcjonowania portalu internetowego Adwokat kościelny. Aby przekazać swoje sugestie dotyczące tej kwestii, należy przejść do zakładki Kontakt i złożyć formularz kontaktowy o odpowiedniej treści.

Absolutnie nie. Przy okazji korzystania ze strony internetowej zachęcamy do odwiedzania i dokonywania polubień naszego profilu publicznego na Facebooku. Można tam również uzyskać satysfakcjonujące informacje, jak i rozpocząć dyskusję na pożądany temat.

Rzetelność

Odpowiadając na Twoje pytanie, kierujemy się etyką oraz wysokim poziomem profesjonalizmu.

Powołanie

Działamy wg kanonu KPK, który mówi, że zbawienie dusz jest najwyższym prawem Kościoła.

Dedykowane podejście

Każda sprawa jest traktowana przez nas w sposób indywidualny. Nie korzystamy z szablonów.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w swojej sprawie?