Program partnerski

Na czym polega nasz program partnerski?

Jest to konfiguracja umożliwiająca nawiązywanie nowych relacji biznesowych, które generują konkretne korzyści w postaci wzrostu świadomości w zakresie świadczonej obsługi prawnej, a co za tym idzie – ich jakości w stosunku do klientów.

Program partnerski - Adwokat kościelny

Program ten jest skierowany w szczególności do kancelarii adwokackich oraz radcowskich, które w ramach swojej działalności zajmują się szeroko pojętym prawem rodzinnym.

Współpraca z nami pozwala na zwiększenie korzyści biznesowych, w tym finansowych, oraz poszerzanie wiedzy z zakresu prawa kościelnego.

W ramach programu partnerskiego zapewniamy między innymi bieżące doradztwo ws. rozwodów cywilnych oraz szkolenia z zakresu prawa kanonicznego, w szczególności dotyczące stwierdzenia nieważności małżeństwa.

Współpraca z nami pozwala na zwiększenie wizerunku eksperta oraz ilości klientów w ramach obsługi dotyczącej gałęzi prawa rodzinnego, w tym obejmującego sprawy małżeńskie. Dzięki współpracy, posiadasz też możliwość wygenerowania dodatkowych benefitów finansowych.

Jeśli reprezentujesz kancelarię adwokacką, radcowską lub prawną (świadczącą usługi przez przedstawicieli innych zawodów prawniczych), oferta programu partnerskiego jest skierowana właśnie do Ciebie! Nawiązana z nami współpraca pozwoli Tobie na zwiększenie świadomości w zakresie prawa kościelnego – inaczej nazywanym kanonicznym – i wizerunku specjalisty wobec obsługiwanego klienta, ale także na pozyskanie dodatkowych profitów finansowych, które będą zależne od skutków naszej współpracy.

Opiera się przede wszystkim na bieżącym doradztwie, niejednokrotnie prowadzącym do procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa, ale także prowadzonym szkoleniom dla pracowników Twojej Kancelarii. Dzięki temu zadbamy o poziom świadomości w zakresie spraw rodzinnych prowadzonych codziennie dla Twoich klientów. Niezależnie od tego, możemy przeprowadzić także dedykowane szkolenia z poszczególnych obszarów prawa kościelnego – bez wątpienia głównym tematem będzie wówczas kwestia „małżeństwa kościelnego”, jednak skupić się możemy także na innych istotnych materiach, jak np. ochrona danych osobowych w Kościele czy separacja w ujęciu prawa kanonicznego.

W sytuacji polecenia naszych usług możesz mieć pewność, że współpraca wyjdzie z korzyścią dla Ciebie, zarówno w ujęciu finansowym, jak i wizerunkowym. Jesteśmy w szczególności do dyspozycji, jeśli chodzi o stałą współpracę w oparciu o szeroko pojęte prawo małżeńskie.

Możemy zaproponować Tobie różne modele wynagrodzenia. Szczegóły zawieranej umowy współpracy każdorazowo ustalamy w sposób indywidualny, który zależy od Twoich oczekiwań oraz zakresu współpracy.

Kompetencje

Współpracując z nami, masz pewność wysokiej jakości usług popartej wiedzą oraz doświadczeniem.

Transparentność

Współpracę wykonujemy na podstawie zawartej umowy, która określa w przejrzysty sposób działania oraz wynikające z nich efekty biznesowe.

Rzetelność

Do każdego Partnera podchodzimy stricte indywidualnie, co rzutuje na jakość współpracy i zadowolenie obu Stron.

Jesteś zainteresowany współpracą?